2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off sürecinde yoluna emin adımlarla devam eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, 25 Mayıs Cumartesi günü final maçına çıkacak. Geçtiğimiz Cuma günü İzmir'de Aliağa Futbol A.Ş. karşısında 1-0 kaybetmesine rağmen penaltı atışları sonrasında rakibini eleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, final maçının ilk hazırlıklarına İzmir'de başlamıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü daha sonra ise Ordu'ya geldi ve hazırlıklarına Gülyalı İlçesi'ndeki tesislerde devam edecek.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak olan Play-Off final maçı öncesinde Ordu'ya gelen 52 Orduspor Futbol Kulübü, Ordu'da bir iki gün antrenman yapacak ve daha sonra İstanbul'a harekete edecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde taraftarlar takımı havaalanında karşılarken daha sonra takım Gülyalı İlçesi'nde yer alan kulüp tesislerine gitti. Teknik Direktör Cahit Erçevik takımı finale Ordu'da hazırlayacak.

TFF 3.Lig Play-Off final mücadelesi olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında maç 25 Mayıs Cumartesi saat 19:00'da oynanacak.

Editör: Samet Karadağ