2024-2025 sezonunda yeni bir kadro kurması beklenen ve geçen sezon 40 Milyon Lira değerinde bir kadro kuran 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün, yeni sezonda daha yüksek rakamlara çıkması bekleniyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde aynı zamanda özellikle rotasyon konusunda Cahit Erçevik'in eski takımı Edirnespor'dan bazı isimleri Ordu temsilcisine getirmesi bekleniyor. Edirnespor ile düşük bütçeli bir ekip kurarak takımı Play-Off oynatma başarısı gösteren Cahit Erçevik, eski takımından Serhat Emirler'i 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne getirmek istiyor.

İnegöl Gazipaşaspor'da futbola başlayan Serhat Emirler bir dönem Bursaspor altyapısında oynarken, 2021-2022 sezonunda İnegölspor'da profesyonel oldu. Profesyonel sezonunun ilk yılında 6 maça çıkan Serhat Emirler 2022-2023 sezonunda ise 12 maça çıktıktan sonra devre arasında Artvin Hopaspor'a kiralanmış ve 3.Lig'de 11 maça çıkıp Play-Off oynamıştı. Geçen sezon bonservisi ile transfer olduğu Edirnespor'da da Play-Off oynayan ve sezonu 14 maçla tamamlayan Serhat Emirler, sözleşmesini fesih etti.

52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü Cahit Erçevik'in 21 yaşındaki Serhat Emirler'i kadrosunda görmek istediği öğrenilirken, Emirler için Bursa'nın yeni 3.Lig ekibi Nilüfer Belediye Futbol Kulübü'nün devreye girebileceği öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ