Ordu'yu uzun yıllar boyunca TFF 3.Lig'de temsil eden ve geçen sezon Play-Off Finali'nde yenilerek en çok 2.Lige yaklaştığı sezonu geride bırakan 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu sezon kadrosuna büyük bir değişim yaşamıştı. Hem sezon başında hem de devre arasında birçok futbolcu transfer eden 52 Orduspor Futbol Kulübü ilk yarıdaki istikrarsız performansını sezonun ikinci yarısında geride bırakmıştı. Kısa lig diliminin ikinci yarı bölümünde şu ana kadar çıktığı dört maçta dört galibiyet alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, beşinci maçında Yeni Ordu Stadyumu'nda Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. ile karşı karşıya gelecek.

52 orduspor futboll kulübü

Hafta başından bu yan Ahmet Yıldırım gözetiminde çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde saha dışında da yönetim çalışmaları neticesinde Cumartesi günü oynanacak olan maçın akşam saatinde oynanması konusu netlik kazanılmaya çalışılırken, konuk ekibin veto etmesi sonrasında kritik müsabakanın saati değişmemişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktör Ahmet Yıldırım geçen hafta kazanan kadroyu bozmayacak ancak bu süreçte geçen hafta cezalı olan Mustafa Yılmaz ve Enes Yetim maç kadrosunda yer alacak.

52 orduspor futbol kulübü-54

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. arasındaki mücadele 17 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'te Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak. İki takım arasındaki maç öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü 32 puanla üçüncü sırada yer alırken konuk ekip ise 14 puanla 13.sırada yer alıyor.

Editör: Samet Karadağ