2023-2024 sezonunun ilk yarısında istikrarsız sonuçlar alarak taraftar sayısı her maç azalan ancak bunu sezonun ikinci yarısında tersine çeviren 52 Orduspor Futbol Kulübü, dört maçta dört galibiyet almıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü sezonun ikinci yarısında oynadığı dört maçta dört galibiyet alırken sezonun ilk yarısında Ordu'da mağlup olduğu Aliağa Futbol A.Ş. maçının hazırlıklarını sürdürüyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü antrenmanlarını Gülyalı'daki tesislerde sürdürürken antrenmanı ise taraftarlar ziyaret etti.

Taraftar-4

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktör Ahmet Yıldırım gözetimindeki antrenmanı Bozukkale Taraftar Grubu ziyaret ederken takıma baklava ikram etti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne baklava ile moral veren Bozukkale Taraftar Grubu'ndan ''Pazar günü zorlu İzmir deplasmanında Aliağa Futbol A.Ş. ile karşılaşacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'müze antrenman sonrası baklava ikramında bulunarak Aliağa deplasmanında başarılar diledik. Bu zorlu deplasmandan da iyi oyun ve güzel bir sonuçla dönerek yolumuza devam edeceğimize inanıyoruz'' açıklaması yapıldı.

taraftar-2

Ordu'da çift kale antrenman ile hazırlıklarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Cuma akşamı deplasman yolculuğuna başlayacak. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım'ın deplasman kadrosunda kimin yer alacağı ise merak edilmeye başlandı.

Editör: Samet Karadağ