3.Lig'de iki sezondur Play-Off finali oynayan ve bu süreçte kaybeden takım olarak 2.Lige çıkamayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon için kolları sıvadı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezonda yine büyük harcamalar yaparak ilk transfer sürecine başlarken, birkaç gündür ise sessizliğini sürdürüyor. Teknik Direktör Cahit Erçevik gözetiminde ve Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'un çalışmaları neticesinde transferlerine başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Harun Özcan transferi sonrasında suskunluğa büründü.

52 Orduspor Futbol Kulübü iç transferde Ersin Aydın, Ali Kemal Başaran, Kadir Ari ve Nevzat Bilen ile anlaştığını açıklarken sözleşmesi devam eden 13 futbolcudan en az 7'si ile yolların ayrılması bekleniyor. Teknik Direktör Cahit Erçevik gözetiminde dış transfer hamlelerinde ise 3.Ligin golcü ismi Emre Gemici transferi ile sükseli bir başlangıç yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü daha sonra Bilal Gülden, Uğur Ayhan, Faruk Öcal ve Harun Özcan ile anlaştığını açıklamıştı.

Ağustos ayı içerisinde Bolu'da kampa girecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde tüm transferlerin kampa kadar bitmesi beklenirken kamp sürecinde de 1 ya da 2 transfer yapılabilme ihtimalinin olduğu öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ