İki sezondur Play-Off finalinde kaybeden ve kaybedenler kulübü olarak anılan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezon planlaması devam ediyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü şu ana kadar iç transferde Ersin Aydın, Ali Kemal Başaran, Kadir Ari ve Nevzat Bilen dış transferde ise Emre Gemici, Bilal Gülden, Uğur Ayhan ve Faruk Öcal transferleri ile sekiz futbolcu transferini resmen açıkladı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen sezon özellikle Play-Off sürecinde gösterdiği performans ile dikkat çeken Mustafa Yılmaz'ın yeni sezonda hücum hattının en önemli parçası olması bekleniyor.

Mustafa Yılmaz, Cahit Erçevik'in çalıştırdığı 52 Orduspor Futbol Kulübü'ndeki ilk maçta gol atarken Ayvalıkgücü Belediyespor maçında attığı bu gol ise takıma turu getirmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile 18 maça çıkan 1999 doğumlu Mustafa Yılmaz bu maçlarda 4 atıp asistleri ile dikkat çekerken özellikle hücumdaki hızı ve yönlendirmeleri ile takımın rakip savunmaları açmasındaki önemli bir ismi olmuştu. Farklı takımlardan da teklif alması beklenilen Mustafa Yılmaz'ın 52 Orduspor Futbol Kulübü ile iki yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Yılmaz için birçok takımın da sıraya girdiği ve 52 Orduspor Futbol Kulübü çalabileceği öğrenildi.


Kariyerinde 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig’de 169 maça çıkan ve bu maçlarda 34 gol atan Mustafa Yılmaz 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne gelmeden önce ise Adana Demirspor A.Ş., Tarsus İdman Yurdu, Bayrampaşaspor A.Ş., Iğdır Futbol Kulübü A.Ş. ve Alanya Kestelspor formaları giymişti.

Editör: Samet Karadağ