TFF 3.Lig'de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen sezon başında yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da Başkan Şükrü Bodur'un yönetim kurulu listesinde yer alan Erdem Köse, Türkiye'nin Gürcistan ile oynadığı Avrupa Şampiyonası F Grubu ilk maçını tribünden takip etti. Almanya'nın Dortmund şehrindeki stadyumda maçı takip eden Köse, 52 Orduspor Futbol Kulübü amblemli üzerinde 'Ordu Spor' yazılı atkı ile poz verdi.

Gürcistan taraftarlarının da bulunduğu karma alanda arkadaşları ile birlikte maçı takip eden 52 Orduspor Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Köse, maçtan önce tribünde bol bol fotoğraf çekilirken tribüne getirdiği 52 Orduspor Futbol Kulübü amblemli üzerinde 'Ordu Spor' yazılı atkı ile de fotoğraf çektirdi ve anı ölümsüzleştirdi.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak geride kalan sezonda Barış Candan, Gökhan Öztür ve Coşkun Akkaya ile birlikte görev yapan Erdem Köse'nin 22 Haziran'da yapılacak olan Olağan Genel Kurul'da yönetim listesinde yine olması bekleniyor.

Editör: Samet Karadağ