2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off Finali'nde İstanbul'da 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor karşı karşıya gelecek. İstanbul'da oynanacak maç öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü teknik heyeti ve futbolcular Ordu'daki hazırlıklarını sonlandırarak İstanbul'a gitti. Ayrıca 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri de İstanbul'a giderken maç öncesinde Ordulu Sivil Toplum Örgütleri ile bir araya geldi.

Karadeniz Vakfı Gençlik ve Spor Kulübü çatısı altında 52 Orduspor Futbol Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Çetin Akgül önderliğinde düzenlenen organizasyonda 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ile birlikte 52 Orduspor Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeleri Atilla Kırmancı, Doğan Deniz, Arda Çoluk Ordulu sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda yarın oynanacak final maçı öncesi birlik beraberlik mesajları verildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nden toplantı ile ilgili olarak yapılan açıklamada ''Değerli sivil toplum temsilcilerine ve organizasyonda emeği geçen Çetin Akgül’e teşekkür ederiz.'' denildi.

Editör: Samet Karadağ