Ordu'yu yedi sezondur 3.Lig'de temsil eden ve son üç sezondur Play-Off yarışı içerisinde yer almasına rağmen 2.Lige bir türlü yükselme başarısı gösteremeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezon öncesinde dengeler değişebilir. Profesyonel liglere çıktığı ilk sezonlarda yüksek paralar harcayan ancak 2019-2020 sezonunda kapanmanın eşiğine gelerek hedef küçülten 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde o sezonun devre arasında Başkan olarak göreve Şükrü Bodur gelmişti.

10 yıl sonra Ordu Futbolu'na dönerek 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne başkan olan Şükrü Bodur, hedeflediği başarıyı ise yakalayamamıştı. Geçen sezon finalde kaybeden ve başkanlığı bırakarak Olağanüstü Genel Kurul kararı alan Şükrü Bodur, Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da yeniden aday olarak başkan olmuştu.. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sene de final maçında kaybedilmesinin ardından Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'un Olağan Genel Kurul'da aday olmayacağı öğrenildi. 52 Orduspor Futbol Kulübü başkanlığı için resmi bir aday henüz çıkmadı. 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkan adaylığı konusunda ismi geçen 52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Doğan Deniz aday olmadığını belirtti.

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Olağan Genel Kurul 13 Haziran 2024 Perşembe günü saat 14:00'de yapılacak. Bu tarihte yeterli çoğunluğun sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 14:00'de yapılacak.

Editör: Samet Karadağ