2023-2024 sezonuna Yavuz İncedal ile başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü sezonun ilk yarısında oynanan Aliağa Futbol A.Ş. maçında alınan mağlubiyet sonrasında teknik direktör değişikliğine gitmişti. İncedal'ın ardından Ahmet Yıldırım'ı göreve getiren ve büyük umutlar bağladığı tecrübeli teknik adamla özellikle sezonun ikinci yarısında seri galibiyetler alarak iyi bir başlangıç yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ikinci yarısında alınan Aliağa Futbol A.Ş. mağlubiyeti sonrasında Yıldırım'ı da göndermişti.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde takımın başına getirilen Bayram Toysal için de ilk maçlar iyi başlamadı. 52 Orduspor Futbol Kulübü başındaki ilk maçını Antalya deplasmanında Kepez Spor Futbol A.Ş. karşısında deneyimleyen Bayram Toysal bu maçta mağlup olan taraf oldu. Toysal'ın ilk maçın aldığı mağlubiyetle ilk iki hedefinden kopan 52 Orduspor Futbol Kulübü, iç sahada Edirnespor'u 88.dakikada atılan golle yenerken derin nefes aldı.

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Bayram Toysal gözetiminde üçüncü lig karşılaşmasında deplasmanda İnegöl Kafkas Spor Kulübü'ne konuk olunurken, bu maçta da mağlubiyet alındı. İkisi Bayram Toysal önderliğinde olmak üzere üst üste üç deplasman maçından mağlubiyetle ayrılan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, kalan ligde kalan dört maçta Toysal'ın kaç puan alabileceği merak edilmeye başlandı.
 

Editör: Samet Karadağ