2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü Play-Off'a kalırken Play-Off 1.Tur maçında İnegöl Kafkas Spor Kulübü'nü geçmişti. Play-Off 2.Tur maçında Ayvalıkgücü Belediyespor ile 1-1 berabere kalan ve kötü futbol sonrasında teknik direktör Bayram Toysal'ın istifa ettiği 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktörlük görevine Cahit Erçevik getirilmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Ordu'daki hazırlıklar teknik direktörsüz yapılırken, Cahit Erçevik takımın Balıkesir'deki antrenman sürecine katıldı.

Ordu'da daha önce Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör olan ve Edirnespor başında Orduspor 1967 A.Ş.'yi Ordu'da 6-1 yendikten sonra Orduspor 1967 A.Ş.'nin teknik direktörü olarak görevine başlayan ve ilginç bir kariyer başlangıcı yapan Cahit Erçevik, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde de ilginç bir kariyer başlangıcı yapacak. Cahit Erçevik, 52 Orduspor Futbol Kulübü ile ilk maçına Ayvalıkgücü Belediyespor ile Play-Off 2.Tur rövanş maçında çıkacak.

Cahit Erçevik ile yeni bir sayfa açan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Ayvalıkgücü Belediyespor'u yenerek finale yükselmek istiyor.