TFF 3.Lig'de şampiyonluk hedefi ile başladığı sezonda iç saha maçlarında oynadığı karşılaşmaların biletlerini maç günü karşılaşmaya saatler kala satışa çıkaran 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, Cumartesi günü oynanacak olan Edirnespor maçı bilet fiyatları açıklandı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Edirnespor maçının biletlerinin maç günü satışa çıkarılacağı belirtildi.

yeni ordu stadyumuu-1


Ordu'yu 3.Lig'de temsil eden üç takımdan birisi olan ve iç saha maçlarını Orduspor 1967 A.Ş. ile birlikte Yeni Ordu Stadyumu'nda oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezon başından bu yana olduğu gibi bu hafta iç saha maçında oynayacağı karşılaşma biletlerinin maç günü satışa çıkacağını açıkladı. Bazı maçlarda sadece tek tribünde bilet satışı yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Edirnespor maçında ev sahibi taraftarlar için Doğu ve Batı tribününe bilet satışı yapacak.

Geçen hafta deplasmanda Kepez Spor Futbol A.Ş. karşısında kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Bayram Toysal ilk iç saha maçını Edirnespor karşısında oynayacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Edirnespor arasındaki maç biletleri şu şekilde açıklandı

Doğu Tribün (Maraton) - 20 TL
Batı Tribün (VİP) - 50 TL
Deplasman - 30 TL
 

Editör: Samet Karadağ