2022-2023 ve 2023-2024 sezonlarında TFF 3.Lig'de Play-Off Finallerini kaybederek üst üste iki sezon finalde kazanana uzaktan bakan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Olağan Seçimli Genel Kurul yapılacak. Sezonun bitmesinin ardından Başkan Şükrü Bodur'un Olağan Genel Kurul'da aday olmayacağı söylentileri üst seviyeye çıkarken Bodur, çevresindekilere yorulduğunu ve devam etmeyeceğini deklare etmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen sezon da görevi bırakan ancak kısa sürede bu kararından vazgeçen Şükrü Bodur, yine adaylığını koyduğunu dile getirmişti.

Şükrü Bodur-7

Finalde kaybettiği sezonun ardından yine kısa bir süre başkan Şükrü Bodur’un bırakma kararı ile sarsılan ancak daha sonra Bodur’un kararından vazgeçmesiyle yeni sezon planlamasına başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 13 Haziran'da yapılması beklenen Olağan Seçimli kongrede çoğunluk olmayınca yapılmamıştı. Bayramdan dolayı 22 Haziran'a ertelenen ve çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul vakti geldi.

şükrü bodur-10


52 Orduspor Futbol Kulübü kongresi 22 Haziran’da Gülyalı İlçesi'ndeki tesislerde çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak. Olağan Genel Kurul’a Şükrü Bodur tek aday olarak girecek ve kongrenin ardından yeni sezon çalışmalarına başlayacak.

Editör: Samet Karadağ