2024-2024 sezonunda iç ve dış transferde hamlelerini sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde aynı zamanda ayrılıklar da yaşanıyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde iç transferde sözleşmesi devam eden bazı futbolcuların yeni sezonda kadroda düşünülmedi futbolculara deklare edilirken, 2003 doğumlu Halil Hamamcıoğlu da bunlardan birisi olmuştu. Geçen sezon genelinde Ersin Aydın'ın arkasında kalan ve sadece sezonun ilk haftasında oynanan maçta kadroda yer alarak yedek kulübesinde bekleyen Halil Hamamcıoğlu, koca sezonu maç oynamadan geçirdi.

Geçen sezon Bolu kampında denemeye alınan ve performansı beğenilerek üç yıllık sözleşme verilen 2003 doğumlu kaleci Halil Hamamcıoğlu, takımdan ayrıldı. Futbola Torbalı Saygınspor Kulübü'nde başlayan ve daha sonra Altay'ın altyapısına geçen Halil Hammcıoğlu daha sonra Bucaspor 1928, Tire 2021 Futbol Kulübü, Salihli Belediyespor ve Ayrancılar Gençlikspor'da forma giymişti. Kariyerinde Bölgesel Amatör Lig'de 7 kez sahaya çıkan genç file bekçisi, 52 Orduspor Futbol Kulübü formasını bir kez bile giymeden takımdan ayrıldı.

İzmir doğumlu olan 20 yaşındaki file bekçisi Halil Hamamcıoğlu, ilk kez profesyonel kontratına 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde imza atarken iki yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen sözleşmesini karşılıklı fesih ederek takımdan ayrıldı.
 

Editör: Samet Karadağ