2023-2024 sezonunda geçen hafta sahasında İnegöl Kafkas Spor Kulübü'nü ikinci yarıda bulduğu üç golle geçen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni haftanın hazırlıkları başladı. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım 1-0 geriye düşülen maçta ikinci yarıda üst üste gelen gollerin ardından oyuncu değişiklikleri yaparken, 62.dakikada sakatlanan Muhammed Rıdvan Özdemir'in yerine oyuna giren Ali Kemal Başaran 85.dakika sarı kart görerek bu sezon kart sayısını dörde çıkardı ve cezalı duruma düştü.

52 orduspor futbol kulübü 11-1

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezon başında transfer olan ve ikinci kez geldiği 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde dokuzuncu lig maçında dördüncü sarı kartını gören Ali Kemal Başaran cezalı duruma düştü. Ali Kemal Başaran, daha önce Malatya Arguvan Spor Kulübü, Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. ve Kepez Spor Futbol A.Ş. maçında da sarı kart görmüştü.

52 Orduspor Futbol Kulübü'de 3 Futbol Sınırda 

Ali Kemal Başaran'ın sarı kartla cezalı duruma düştüğü 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, Karabük İdmanyurdu Spor maçında Yalçın Eycan Kaya, İrfan Başaran ve Mehmet Gürkan Öztürk sarı kart sınırında forma giyecek.

SAMET KARADAĞ