2023-2024 sezonu öncesinde çalışmalarının ilk iki etabını tamamladıktan sonra Ordu'da dönen 52 Orduspor Futbol Kulübü, önce Sebat Gençlikspor ike hazırlık maçı oynayacak ve akabinde lig maçına hazırlanacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezon öncesinde ise yönetimin yaptığı çalışmalar neticesinde futbolcu lisansları çıktı. Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezon öncesinde şu ana kadar 22 futbolcunun lisansı çıktı.

 52 Orduspor Futbol Kulübü

Teknik Direktör Yavuz İncedal ile yola devam eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezonda lisansı çıkan dış transferler Ali Kemal Başaran, Emir Miray Köksal, Ersin Aydın, Hüseyin Güngör, Kadir Ari, Mehmet Gürkan Öztürk, Muhammed Rıdvan Özdemir, Mustafa Arda Mutlu ve Ömer Faruk Ay olurken Beşiktaş'tan kiralanan Burak Selver Yıldız, Trabzonspor'dan kiralanan Yunus Emre Köse ve son olarak geçen sezonda takımda kiralık olan Yusuf Mert Tunç'un kiralık lisansları çıkartıldı.

İç Transferler de Tamam

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde iç transferde anlaşmaya varılan Ahmet Baha Bilgin, Batuhan Aktaş, Batuhan Er, İrfan Başaran, Nazmi Candoğan, Nevzat Bilen, Sergen İlhan ve Yalçın Eycan Kaya'nın yanı sıra genç oyuncular Fırat Yıldırım ile Yiğit Tiryaki'nin de lisansları çıkartıldı.