2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezonun üçüncü teknik direktörü ola Bayram Toysal, Ordu ekibi ile ilk maçına Antalya'da çıkmıştı. Sezonun en kritik maçında Kepez Spor Futbol A.Ş. ile karşı karşıya gelen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde takımın yeni teknik direktörü Bayram Toysal maç kadrosuna Batuhan Aktaş'a şans vermişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Ordulu futbolcusu Aktaş bu maç öncesinde bu sezon sadece iki maçta ilk 11'de sahaya çıkarken sahada en fazla 57 dakika kalmıştı.

Batuhan Aktaş

Batuhan Aktaş, Bayram Toysal'ın kendisine ilk 11'de şans verdiği Kepez Spor Futbol A.Ş. maçında 67 dakika sahada kalırken ilk kez bu kadar süre sahada kaldı. Batuhan Aktaş, bu karşılaşma ile birlikte bu sezon 10.maçına çıkarken bu maçlarda toplamda 230 dakika süre aldı. Aktaş, Bayram Toysal'ın ilk maçı öncesindeki son 7 lig karşılaşmada sadece 1 dakika süre bulabilmişti. Ordulu futbolcu, Kepez Spor Futbol A.Ş. maçında 66.dakikada kenara gelirken yerini Yusuf Mert Tunç'a bırakmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde son yıllarda bulduğu forma şanslarını zaman zaman iyi değerlendiren ve kritik yerlerde attığı gollerle dikkat çeken Ordu doğumlu sağ kanat oyuncusu Batuhan Aktaş, 29 Ekim'deki antrenmanında şanssız bir sakatlık geçirmiş ve burnundan bir operasyon geçirmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısından yetişen Batuhan Aktaş şu ana kadar profesyonel liglerde sadece 52 Orduspor Futbol Kulübü forması giyerken kariyerinde 3.Lig'de 76 maça çıktı ve 7 gol attı.

Editör: Samet Karadağ