2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de ikinci yarıda oynadığı üç maçında üç galibiyet alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni haftaya hazırlanıyor. Ordu'yu profesyonel liglerde temsil eden üç takımdan birisi olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ikinci yarısında oynadığı üç maçta aldığı dokuz puan ile 2024 yılına moralli bir giriş yaptı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde özellikle son oynanan Mardin 1969 Spor maçında son dakikalarda yol yenmesine rağmen tekrar atılan golle gelen galibiyetle birlikte takım yeni haftaya kayıpsız hazırlanıyor.

52 orduspor futbol kulübü-54

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktör Ahmet Yıldırım ise yeni haftada kadroyu zorunlu olarak değiştirebilir. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Mardin 1969 Spor maçında sarı kart gören Enes Yetim ve Mustafa Yılmaz cezalı duruma düştü ve bu süreçte Ayvalıkgücü Belediyespor maçında forma giymeyecek iki oyuncu olarak kesinleşti. Sezonun ilk yarısında sadece 8 maçta süre alan ve Ahmet Yıldırım geldikten sonra formayı daha çok gören Enes Yetim, ikinci yarıda üç maçın üçünde de şans bulmuş ve son maçta dördüncü sarı kartını görmüştü

Devre arasında 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne transfer olan Mustafa Yılmaz ise sezonun ilk yarısında forma giydiği Armoni Alanya Kestelspor forması ile üç sarı kart görürken, sezonun dördüncü sarı kartını 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde görünce cezalı duruma düştü. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün yeni haftada ilk 11'de sahaya süreceği futbolcular ise merak edilmeye başlandı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ