Profesyonel liglerde yedinci sezonunu oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde her sezon 3.Lig'de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, geçmiş sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da koyulan şampiyon hedefi kalan haftalar öncesinde uzak bir hedef olarak görülmeye başlandı. Geçen sezon Play-Off finali oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezon hedef direkt zirve olurken birçok transfer yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü Yavuz İncedal ve Ahmet Yıldırım ile hedefin uzağında kaldı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde En Güçlü Aday Hamza Mutlu 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde En Güçlü Aday Hamza Mutlu

Sezona Yavuz İncedal ile başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde 6.haftada alınan Aliağa Futbol A.Ş. mağlubiyeti sonrasında teknik adam değişikliğine gidilirken göreve gelen Ahmet Yıldırım da Aliağa Futbol A.Ş. mağlubiyeti sonrasında istifa etti. 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur görev sürecinde dokuzunda teknik direktör ile yollarını ayırırken ligde kalan maçlar öncesinde 10.teknik direktör arayışlarına başladı. Şükrü Bodur'un teknik direktör hedeflerinden bir tanesinin genç teknik adam Hamza Mutlu olduğu öğrenilirken, Yavuz İncedal'ın da geri gelmesinin sürpriz olmayacağı konuşulmaya başlandı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nü Şükrü Bekiroğlu Hazırlıyor 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü Şükrü Bekiroğlu Hazırlıyor

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Pazar günü Yeni Ordu Stadyumu'nda Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü ile karşılaşacağı maçta yeni teknik direktörün tribünden maçı izleyebileceği söylentiler arasında dolaşırken takımı ise bu maça altyapı teknik sorumlusu Şükrü Bekiroğlu hazırlıyor.
 

Editör: Samet Karadağ