2023-2024 sezonunda şampiyonluk hedefi koyduğu TFF 3.Lig 1.Grup'ta sezona Yavuz İncedal ile başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, kötü futbol ve ilk mağlubiyetin ardından İncedal ile yollarını ayırmıştı. Yeni teknik direktör Ahmet Yıldırım ile sezonun ilk yarısında istikrarsız bir takım olan ancak ikinci yarıda seri galibiyetler alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, iki hafta önce Aliağa Futbol A.Ş. karşısında kaybedince Yıldırım istifa etmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde sezonun üçüncü teknik direktörü Bayram Toysal ise ilk maçında mağlup oldu.

52 Orduspor Futbol Kulübü Antrenmannn

Kepez Spor Futbol A.Ş. maçında sürpriz bir şekilde Batuhan Aktaş'a ilk 11'de yer veren 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün yeni teknik direktörü Bayram Toysal, takımın ilk iki için sezonun en kritik maçında henüz 22.dakikada 2-0 geriye düştü. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile ilk maçında 22.dakikada 2-0 geriye düşerek soğuk duş başlangıcı yapan Bayram Toysal, yaptığı beş oyuncu değişikliğine rağmen istediği skoru alamadı ve takımının gol dahi atamadığı müsabakada üzgün ayrılan taraf oldu.

52 Orduspor Futbol Kulübü'ndeki kariyerine 2-0 geride başlayan Bayram Toysal, takımla aldığı mağlubiyet sonrasında ilk iki şansını iyice zora soktu ve kalan haftalar öncesinde ilk iki sıranın 14 puan gerisinde kaldı. Kepez Spor Futbol Kulübü A.Ş. karşısında 2-0 kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, yeni haftada Edirnespor ile Ordu'da oynanacak olan maçta Bayram Toysal'ın ciddi bir sınav daha vermesi bekleniyor.

Editör: Samet Karadağ