2023-2024 sezonuna Yavuz İncedal ile başlayan ancak sahadaki kötü oyun ile birlikte ilk mağlubiyetin altıncı haftada gelmesiyle birlikte teknik direktör değişikliğine giden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde göreve Ahmet Yıldırım getirilmişti. Meslektaşının Aliağa Futbol A.Ş.'ye mağlubiyeti sonrasında görevden alınmasıyla 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde kariyeri başlayan Ahmet Yıldırım sezonun ikinci yarısında deplasmanda Aliağa Futbol A.Ş. mağlubiyeti sonrasında istifa etmişti. Ligde ikinci yarıda beş maçta beş galibiyet alan ancak altıncı maçını kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni teknik direktör arayışı başladı.

Yavuz İncedal-1


Geçen sezon 22.hafta maçıyla 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde kariyeri başlayan ve Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'un her zaman takımın başında görmesini istediği Yavuz İncedal, ilk iki maçında mağlubiyet almış ancak daha sonra takımı toparlayarak Play-Off Finaline kadar takımı yükseltmeyi başarmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün 3.Lig'deki en iyi başarısı olan Play-Off Finali'ne takımı taşıyan teknik direktör olan Yavuz İncedal, bu finalde kaybeden taraf olmuştu. Geçen sezon 17 maçta 9 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet alıp yeni sezonda da 6 haftada 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan Yavuz İncedal daha sonra takımdan gönderilmişti.

Yavuz İncedal-6

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Ahmet Yıldırım ile yollarını ayırdığı haftada İnegöl Kafkas Gençlikspor ile yollarını ayırarak boşa düşen Yavuz İncedal'ın 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde ikinci maceraya atılıp atılmayacağı ise merak edilmeye başlandı.

Editör: Samet Karadağ