2023-2024 sezonun devre arasında kadrosuna şu ana kadar 9 futbolcu transfer eden ve teknik direktör Ahmet Yıldırım'ın raporu doğrultusunda sürpriz transferler yapmaya devam edeceği öğrenilen 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni yüzlerle çıktığı ilk maçta Malatya Arguvan Spor Kulübü'nü tek golle geçti. Ahmet Yıldırım gözetiminde sezonun ilk yarısında olduğu gibi ikinci yarısında da takım hücumsal anlamda tutuk bir oyun oynarken, teknik direktör Ahmet Yıldırım kadroya yeni alınan dokuz futbolcuyu da maç kadrosuna dahil etti ve yedi futbolcuya süre verdi.

ahmet yıldırım-1


52 Orduspor Futbol Kulübü'nün, Yeni Ordu Stadyumu'nda oynadığı maçta ilk kez Mor-Beyazlı formayı giyen yeni transferlerden Anıl Şahin, Emre Sarıkaya, Hüseyin Furkan Uslu, Oğuzhan Öztürk ve Sinan Akaydın, ilk 11'de şans bulan futbolcular oldu. Tecrübeli teknik direkör Ahmet Yıldırım, takıma yeni katılan isimlerden ilk 11'de şans verdiği Sinan Akaydin'ı 77, Oğuzhan Öztürk'ü ise 89.dakikada kenara aldı. Yedek kulübesinde yer alan yeni transferlerden Mustafa Yılmaz 24 ve Yusuf Atasoy ise 13 dakika süre alarak ilk kez 52 Orduspor Futbol Kulübü forması giydi.

52 orduspor futboll kulübü

Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün devre arası transferlerinden olan hücum oyuncuları Ali Sefer ve Halil İbrahim Kaya ise sezonun ikinci yarısının ilk maçında Ahmet Yıldırım'ın forma verdiği isimler arasında tercih ettiği futbolcular olmadı ve müsabakayı yedek kulübesinde tamamladı.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ