2023-2024 sezonunda ikinci yarıda aldığı üst üste beş galibiyetin ardından bir anda gözünü zirveye diken 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen hafta deplasmanda alınan Aliağa Futbol A.Ş. maçının ardından takım adeta farklı bir hedefe yönelmeye başladı. Zirve ile aradaki puan farkının 11'e çıkması sonrasında özellikle Aliağa Futbol A.Ş. maçının son dakikalarda yenilen iki golle kaybedilmesi sonrasında teknik direktör Ahmet Yıldırım ile yollar ayrılmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktör arayışları sürerken takımı ise Şükrü Bekiroğlu ve ekibi yeni haftaya hazırlıyor.

52 orduspor futboll kulübü


Orduspor altyapısından yetişerek UEFA Kupası maçlarında sahada yer alan ve teknik direktörlük kariyerinde Profesyonel Lig ile Bölgesel Amatör Lig tecrübesi olan Şükrü Bekiroğlu, 2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de çalıştırdığı Orduspor 1967 A.Ş.’yi şampiyon yaparak Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmıştı. Bekiroğlu, geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de Gülyalı Turnasuyuspor'u çalıştırmış ve Play-Off Yarı Final maçıyla tamamladığı sezonun ardından yeni sezonda altyapıdan sorumlu teknik adam olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde çalışmaya başlamıştı.

52 orduspor futbol kulubu-53

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni teknik direktörün Kırıkkale Gücü Futbol Spor Kulübü maçına kadar gelmesi beklenirken doğabilecek bir aksilikte ise bu maçta takımın başında Bekiroğlu'nun çıkacağı öğrenildi.
 

Editör: Samet Karadağ