Ordu Futbolu'nun 52 Orduspor Futbol Kulübü forması altında tanıdığı ve takıma 'kurt' golcü olarak gelerek farklı sezonlarda 69 maçta 26 gol atan Gökhan Erdöl, geçen sezon başında Bursa Yıldırımspor'a transfer olmuştu. 2022-2023 sezonunda 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Play-Off finaline taşıyan ancak takibindeki sezonda düşünülmeyen Gökhan Erdöl, geride kalan sezonda Play-Off'a taşıdığı sezonda Bursa Yıldırımspor forması ile 12 gol attı.


52 Orduspor Futbol Kulübü'nde iki farklı dönemde forma giyen ve oynadığı maçlarda attığı gollerle 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün hücum hattının en önemli parçası olan Gökhan Erdöl, Bursa Yıldırımspor'da da aynı performansı sergiledi. İlerleyen yaşına rağmen iki gol atarak açtığı sezonu lig sürecinde 1 gol atarak kapatan Gökhan Erdöl'ün son golü, Ordu'da Orduspor 1967 A.Ş.'yi matematiksel olarak Play-Off'un dışında bırakmıştı.

Bursa Yıldırımspor 12 golle takımın gol sayısında çift hanelere çıkan futbolcusu olan Gökhan Erdöl ile ilgili olarak sezon bitmesiyle birlikte ''1 sezon formamızı başarı terleten Gökhan Erdöl ile sözleşmemiz sona ermiştir. Oyuncumuza verdiği emeklerden ötürü teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.'' paylaşımını yaptı.

Editör: Samet Karadağ