Geçtiğimiz sezon kulüp tarihinde ilk kez Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve Play-Off oynama başarısı gösteren Galataspor'da transfer sessizliği bozuldu. Üst üste transferler yaptıktan sonra bir süre beklemeye geçen Galataspor, bombayı patlattı ve 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün genç ismi Hasan Simar Ateşci'yi transfer etti.

U19 Takımı'nda 9 Maça Çıktı

2021-2022 sezonunda Bitexen Giresunspor altyapısında oynayan geçen sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Hasan Simar Ateşci, geçen sezon başında ise önce Ulubey Belediyespor ardından 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne transfer olmuştu. Defansif orta saha oynayan 2003 doğumlu oyuncu, geçen sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü U19 takımında 9 maça çıkmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Yeni Sezon Formaları Görücüye Çıktı 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Yeni Sezon Formaları Görücüye Çıktı

Orduspor altyapısında futbola başlayan ardından Demirspor'a transfer olan 20 yaşındaki futbolcu Bitexen Giresunspor, Ulubey Belediyespor ve 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün ardından yeni sezonda Galataspor forması giyecek.