52 Orduspor Futbol Kulübü'nün sezon başı hedef planlamasında mutlak şampiyonluk yer alırken bu süreçte geçmiş sezonlarda olduğu gibi yine şampiyonluğa uzak kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün hedefi Play-Off'a döndü. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu süreçte ligde en kötü üçüncülük olarak yeni hedef belirlenirken bu hafta ise takım puansız bir şekilde haftanın perdesini kapatacak.

Ligde son olarak deplasmanda Talasgücü Belediyespor karşısında 2-0 öne geçmesine rağmen 2-2 berabere kalan ve galibiyeti kaçıran 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu hafta ise maç yapmayacak ve Play-Off potasındaki rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün ligde ilk iki şansı kalmazken, takım bu süreçte Ayvalıkgücü Belediyespor'un bu hafta kazanması halinde takım dördüncü sıraya gerileyecek.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde takımın üçüncü teknik direktörü olan Bayram Toysal, Ordu ekibi ile deplasmanda henüz maç kazanamazken takım BAY haftasının ardından Ordu'da Küçükçekmece Sinopspor ile karşı karşıya gelecek.