52 Orduspor Futbol Kulübü'nün sezon başında Düzce Cam Düzcespor'dan kadrosuna kattığı ve Ordu ekibi ile sezonun ilk yarısında sahaya çıktığı 11 maçta 2 kez gol atma başarısı gösteren 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhammed Rıdvan Özdemir, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nden ayrılmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile devre arasında yollarını ayıran Özdemir ise eski takımına rakip olabilir.

Devre arasında ilk olarak beş futbolcu ile yolların ayrıldığı açıklayan 52 Orduspor utbol Kulübü'nde takımdan ayrılan oyuncular arasında yer alan 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhammed Rıdvan Özdemir, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuştu. Özdemir yaptığı açıklamada: ''Şampiyonluk hedefiyle geldiğim 52 Orduspor Futbol Kulübü'nden 'kendi isteğimle' karşılıklı anlaşarak ayrıldım. Bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum'' demişti.

Muhammed Rıdvan Özdemir, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde sezonun ilk yarısında ligde çıktığı 11 karşılaşmada 2 gol atarken sezonun ikinci yarısında ise 3.Lig 1.Grup temsilcisi Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü ile her konuda anlaşmaya vardı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ