52 Orduspor Futbol Kulübü'nün sezon başında Altınordu'dan kadrosuna kattığı 2003 doğumlu sol bek oyuncusu Enes Yetim sezonu değerlendirdi. Genç sol bek oyuncusu Enes Yetim bu sezon oynadığı futbolla taraftarları heyecanlandırken Edirnespor maçında 90+5.dakikasında ise rakibi ile hava topu mücadesine çıkan Enes Yetim sakatlanarak herkesi korkutmuş ve sahaya ambulans gelerek 20 yaşındaki futbolcunun tedavisini ambulansta yapmıştı. Enes Yetim, bu sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü formasını 17 maçta giyerken lig maçlarında ilk kez A takım sezonu heyecanı yaşadı.

Enes Yetim

Takımın Play-Off'tan 2.Lige yükselememesi konusunda derinden üzüldüklerini ancak geride kalan sezonun bireysel anlamda gelişim ve öğrenme süreci olduğunu söyleyen Enes Yetim ''Bu sezonun başında büyük bir heyecanla katıldığım bu kulüpte, sizlerin desteğiyle harika bir yolculuk geçirdik. Her maçta, her antrenmanda yanımızda oldunuz ve bize güç verdiniz. Sezon boyunca gösterdiğiniz performansla Play-Off finaline kadar yükseldik ancak ne yazık ki finalde istediğimiz sonucu alamadık ve ligden çıkma hedefimize ulaşamadık. Bu sonuç bizi derinden üzdü ancak bu sezon benim için büyük bir gelişim ve öğrenme süreci oldu.'' dedi.

İlk yedi haftada süre alamayan ancak daha sonra bulduğu şansları iyi değerlendiren Enes Yetim ''Takım olarak çok çalıştık, birlikte büyüdük ve birçok zorluğun üstesinden geldik. Bu deneyim bizi daha da güçlü kılacak. Emeği geçen ve bizi destekleyen herkese teşekkür ederim. Çalışmaya ve gelişmeye devam.'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ