Netflix, "A Man In Full" dizisinin ikinci sezonunu henüz doğrulamamış olup, dizi "sınırlı seri" olarak tanıtıldığı için hikayenin tamamlandığına dair işaretler bulunmakta. Ancak kesin bir durum olmadığı için hayranların ikinci sezon beklentisi sürüyor. Jeff Daniels'ın performansı ve dizinin genel başarısı, devam edip etmeme konusunda belirleyici olabilir.

İkinci Sezonu Yayınlanacak mı: A Man In Full

Netflix'in yeni drama dizisi "A Man In Full", Tim Wolfe'un 1998 tarihli aynı adlı romanına dayanıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan altı bölümlük dizi, Netflix Top 10'da "Baby Reindeer" dizisinin ardından 2. sıraya yerleşti. Jeff Daniels, dizide ani bir iflasla karşı karşıya kalan Atlanta'daki bir emlak mogulunu canlandırıyor ve bu süreçte, düşüşünden faydalanmaya çalışanlara karşı imparatorluğunu savunmaya çalışıyor. Dizide ayrıca Diane Lane, Tom Pelphrey, Lucy Liu, Bill Camp ve Cahnte Adams rol alıyor ve Regina King pilot bölümü yönetti.

A Man In Full Yeni Sezon1

Netflix, dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağını henüz doğrulamadı, ancak dizi "sınırlı seri" olarak pazarlanıyor ki bu genellikle hikayenin tamamlandığına işaret ediyor. Ancak her zaman böyle değil! Hayranlar ikinci bir sezon için umutlanıyor olsa da, sezonun sonunda hikaye esasen tamamlanmış durumda ve başlangıçta kitabın bir devamı yok, bu yüzden ikinci bir sezon olması pek olası görünmüyor.

Jeff Daniels, şovda çalışmanın kendisi için bir "heyecan" olduğunu belirtti. "Ben sınırları zorlamak için buradayım," dedi ve ekledi: "Bu benim için eğlencenin ve zorluğun olduğu yer. Bunu başarabilir miyim? Karakter inandırıcı kalabilir mi? Onunla tüm dizi boyunca ilgilenmeye devam eder misiniz? Bu benim için zorluktu ve görünüşe göre başardım."