Yetiştirdiği futbolcularla hem Türk Futboluna, hem Avrupa'ya hem de A Milli Takıma futbolcular armağan eden Trabzonspor'da sezonun 20.haftasında oynanacak olan Bitexen Antalyaspor maçı hazırlıkları sürüyor. Ligde son olarak erteleme maçında Yılport Samsunspor'a yenerek moralli bir şekilde yoluna devam eden Trabzonspor'a, A Milli Takım teknik direktörü Vincenzo Montella'nın da ziyareti başka bir moral oldu.

montella-5

Vincenzo Montella, Trabzonspor antrenmanı öncesinde teknik direktör Abdullah Avcı ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Sohbetin ardından Trabzonspor antrenmanının bir bölümünü takip ederek, Batista Mendy ile kaleci antrenörü Candeniz Velioğlu için yapılan doğum günü kutlamasına katıldı. İtalyan teknik adam, Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı ve futbolculara misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederek, başarı diledi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getiren Trabzonspor teknik direktör Abdullah Avcı, Montella'ya isminin yazılı olduğu bordo-mavili formamızı hediye etti.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ