15 Mayıs'a A Spor'da yayınlanan Son Sayfa programında Melike Çelik, Güvenç Kurtar ve Onur Özkan Türk Futbolu'nu konuşurken, programın son bölümünde ise Ordulu futbolseverler de ekrana kilitlendi. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de programın son anlarında 'Bu Kimin Logosu?' yarışması tarzında bir an yapıldı. Programın modaretörü Melike Çelik, tecrübeli teknik direktör olan yorumcu Güvenç Kurtar ve gazetesi Onur Özkan'a takımların logolarından birkaç eksiltme yapılarak oluşturulan görsellerini sorarak logonun hangi takıma ait olduğunu sordu.

ordumesudiyespor

'Bu Kimin Logosu?' bölümünde ilk olarak İngiliz ekibi Portsmouth'un logosun sorulurken bu logo doğru tahmin edildi. Ardından İspanya'nın köklü kulübü Deportivo La Coruna soruldu ve Güvenç Kurtar ile Onur Özkan bu logoyu da tahmin etti. Melike Çelik günün üçüncü logosunda ise Ordu 1.Amatör Lig ekibi Mesudiyespor'un logosunu sordu. Çelik ''Destekçileri, Başkanı izliyor. Türkiye'nin kuzeyinde bir ilimizin takımı. Logoda bir baş harf var oradan çıkarmaya çalışın. Büyük bir ilçe takımı. Deresi meşhur bu ilçenin'' derken yaklaşık üç dakikalık tahmin süresinde ecrübeli teknik direktör olan yorumcu Güvenç Kurtar ve gazeteci Onur Özkan logoyu bilemedi.

Mesudiyespor logosunu bilemeyince modaretör Melike Çelik logonun hangi takıma ait olduğunu söylerken tecrübeli teknik direktör olan yorumcu Güvenç Kurtar ''Onlarda çıksın, 3.Lig ya da 2.Lige daha iyi bilelim'' diyerek esprili bir yorum yaptı.

Editör: Samet Karadağ