Ünlü marketler zinciri A101'in indirimli kataloğunda bu hafta Piranha dekupaj testere ve darbeli matkaplara özel indirimler var. Katalog, çeşitli ev eşyaları, mutfak aletleri, elektronik ürünler ve pet mamalarında özel indirimleri duyuruyor.

A101 indirim kataloğunda dekupaj testere

Ürünler arasında 4+1 merdiven, hobi seti, darbeli matkap, avuç taşlama makinesi, şarjlı vidalama cihazı, kablo bağı, dekupaj testere, pil ölçüm cihazı ve kedi maması çeşitleri gibi çok sayıda farklı ürün yer almakta. Ürünlerin yanı sıra, ürünlerin özellikleri ve indirimli fiyatlara da göz atabilirsiniz. Örneğin, 110 parça hobi seti için 499,00 TL gibi bir indirim fiyatı belirtilmiş.

a101-darbeli-matkap

Ayrıca, katalogda yer alan "A-101 Harca Harca Bitmez" sloganı, marketin sunduğu değeri ve uygun fiyatlı ürünleri vurguluyor. 

A101'de bu hafta alışverişin tadını çıkarın! İhtiyacınız olan her şeyi uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir fırsat cenneti sizi bekliyor. Zirveye çıkmak için 4+1 basamaklı merdiven sadece 479,00 TL! Kendi tamirat işlerinizi halledebileceğiniz, her türlü aracı içeren Piranha 110 Parça Hobi Seti ile evinizin ustası olun ve bu seti 499,00 TL'ye kapın. Güçlü ve dayanıklı Piranha Açı Taşlama ve Darbeli Matkap şimdi 459,00 TL. Küçük ama etkili, katlanabilir şarjlı vidalama cihazı ile mobilyalarınızı kolayca monte edin, sadece 229,00 TL.

Elektrik işleriniz için Dekupaj Testere 459,00 TL, evinizin ve ofisinizin düzeni için kullanışlı Piranha Kablo Bağı/Cırt Kelepçe çeşitleri 14,90 TL'den başlayan fiyatlarla...

Hassas ölçümler için Piranha Pili Ölçüm Cihazı ise 69,90 TL. Ve tabii ki sevimli dostlarınızı unutmadık; Friskies Sığır Etli ve Tavuklu Yaş Kedi Maması çeşitlerini 18,45 TL'ye alabilirsiniz. Böylece onların da mutluluğunu uygun fiyatla garanti altına alın. A101'in avantajlı dünyasında, her bütçeye hitap eden bu indirimlerle, alışverişleriniz hem ekonomik hem de zevkli bir hal alacak.

Unutmayın, A101 kapınızda; online alışveriş kolaylığı ile de zamanınızı ve enerjinizi tasarruf etmenize yardımcı oluyor. 12.000'den fazla marketle hizmetinizde olan A101, en büyük market zincirlerinden biri olarak alışveriş deneyiminizi kolaylaştırıyor. İndirimli fiyatlarla kaliteli ürünleri kaçırmayın, bu fırsatları değerlendirin!

Editör: Samet Varol