Trabzon Papara Park'ta Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından tibünlerin sahaya inerek Fenerbahçe futbolcuları ile tekme tokat kavga etmesinin yankıları sürüyor. Fenerbahçe ile Trabzonspor maçından sonra konuşan iki takımın teknik direktörü arasında Fenerbahçe'nin teknik direktörü İsmail Kartal soru almazken, Abdullah Avcı ise soruları yanıtladı.

Ts Fb Olay

Saha içinde kalmak istediğini belirten Abdullah Avcı, beIN Sports'a yaptığı açıklamada "Güzel anların olduğu bir durumu konuşacakken şimdi maç sonundaki durumu konuşacağız. Maçın sonunda yaşadıklarımız üzüntü verici. Saha içinde kalmaya devam edeceğiz. Daha sağlıklık olacaktır. Ben bunu konuşarak düzeltemem. Devre arasında İsmail Kartal'a da dedim. Oyun içinde bir şey olmasın, daha önce benzer şeyler yaşandı. Bu durumdan ne çıkacak merak ediyorum. MHK'si, PFDK'sinden toplam ne çıkacak bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Abdullah Avcı'ya maç sonunda İsmail Kartal'a saha içinde sevinme konusunda söylediği sözlerin hatırlatılması üzerine 'evet aramızda konuşma oldu. Kendisiyle devre arasında da konuşmuştum'' dedi.

Editör: Samet Karadağ