2023-2024 sezonunda TFF Kadınlar 3.Ligi'nde üç Ordu takımından birisi olan 52 Yalıköy Spor Kulübü, yeni haftada hazır gibi. Geçen hafta Karşıyaka Tesisleri'nde Pars Spor Kulübü ile karşı karşıya gelen ve sezonun ilk maçında Ordu'da 4-1 kaybederek sezonu mağlubiyetle açan 52 Yalıköy Spor Kulübü'nde antrenör Abdullah Sözen, Ordu Gücü Futbol Kulübü maçı öncesinde Ordu Yorum Gazetesi ve Spor52com'a özel açıklamalarda bulundu.

Abdullah Sözen-1

Bu sezon altyapıdan çıkardıkları öz kaynak oyuncuları ile ligde var olduklarını söyleyen Abdullah Sözen ''İlk haftayı değerlendirecek olursak eksiklerimize rağmen iyi mücadele ettik. Bu sezon kendi öz kaynaklarımıza güvenerek yola devam edeceğiz. Şehrimizin kızlarına güvenimiz sonsuz. Pazar günü oynayacağımız Ordu Gücü Futbol Kulübü maçında hedefimizi sahadan galibiyetle ayrılmak'' ifadelerini kullandı.

52 Yalıköy Spor Kulübü'nün Pazar günü rakibi olacak olan Ordu Gücü Futbol Kulübü, sezonun ilk maçında Trabzon 1923 Spor Kulübü'nü 18-0 yenerek adeta sezonun ilk haftasında rakiplerine gözdağı vermişti.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ