Göreve geldiği ilk günden itibaren ortaya koyduğu Kültür ve sanat Şehri Altınordu vizyonuyla Kültür ve Sanat şehri Altınordu’nun hikayesine yeni bir sayfa açan Başkan Aşkın Tören, kenti sanata dair renklerle, etkinliklerle ve değişik seslerle buluşturmaya devam ediyor.

Başkan Aşkın Tören öncülüğünde Altınordulu’lardan büyük beğeni ve takdir toplayan Açık Hava Sineması’nın üçüncüsünü vatandaşlarla buluşturan Altınordu Belediyesi, Altınordulu’lara hep bir arada ailece açık hava sineması coşkusu yaşatıyor. Açık hava sinema günleri hem Altınordu’da yaşayan hem de gurbette olup yaz tatillerini geçirmek üzere Altınordu’ya gelen vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Hem aileler hem çocuklar keyifli bir yaz akşamı yaşadılar

Açık hava Sinemasında animasyonun her yaştan izleyiciye hitap ettiği gerçeğini bir kez daha kanıtlayan en iyi animasyon Oscar’ı ödüllü “Yukarı Bak” film gösterimine ailece katılan vatandaşlar Altınordu Belediyesinin ikramları eşliğinde yıldızlar altında sinema keyfi yaşadılar. Altınordu Belediyesinin Akyazı sahilinde bulunan ücretsiz oto park alanına minderleriyle gelen sinemaseverler sahilin serin esintileri eşliğinde sevdikleriyle birlikte hoşça vakit geçirdiler. Haber Merkezi