NBA'de 2024 All Star kadrosu için internet üzerinden oylama süreci başladı. NBA oyuncularının taraftar oylarının büyük önem taşıdığı NBA All Star öncesinde Alperen Şengün de adaylar arasında yer aldı. Geçen sezon performansı ile Houston Rockets'ta rekorları kırmaya başlayan ve yeni sezonda takımın en önemli parçası olan Giresunlu Alperen Şengün, taraftarların oylarını bekliyor.

NBA'de Yeni Sezonu Kasıp Kavuran Şengün, Listede Zirvede Yer Aldı NBA'de Yeni Sezonu Kasıp Kavuran Şengün, Listede Zirvede Yer Aldı

Alperen Şengün-3

Kulüp tarihinde 2 bin sayı, bin ribaunt ve 500 asiste ulaşan en genç oyuncu olan Alperen Şengün, NBA'deki üçüncü yılı olan 2023-24 sezonunun başında Rockets'ın en iyi oyuncusu olarak gösterilirken Türk iş insanı ve kulüp sahibi olan, her fırsatta NBA maçını izlemeye giden Acun Ilıcalı, Şengün'e destek istedi. Milli oyuncuların maçlarını yakından takip etmeyi ihmal etmeyen Ilıcalı: ''NBA’de rekorlar kıran milli gururumuz Alperen Şengün’ün All-Star takımında yer alması için herkesin desteğini bekliyoruz.'' paylaşımını yaptı.

şengünn

Alperen Şengün'e nasıl oy verilebilir?

Taraftarların vote.nba.com adresi üzerinden `Start Voting Now` seçeneğine tıklaması ve Batı Konferansında yer alan Alperen Şengün için `West` kadrosundan arama butonuna Alperen Şengün yazacak tüm oy kullanacak isimler, milli oyuncunun ligdeki en büyük şovda yer alması için oy kullanabilir.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ