2023-2024 sezonunda Orduu 1.Amatör Lig'de B Grubu'nda lider olan ve bu grupta kaybetmeyen tek takım olarak kalan Gülyalı Turnasuyuspor'da Esnafspor karşısında alınan 8-1'lik galibiyetin ardından As Başkan Adem Köksal'dan açıklamalar geldi. Gülyalı Turnasuyuspor'da As Başkan Köksal, Esnafspor maçında özellikle takımı yalnız bırakmayan Gülyalı Turnasuyuspor taraftarlarına teşekkür etti.

gülyalı-7

Esnafspor maçının özellikle ikinci yarısında bambaşka bir Gülyalı Turnasuyuspor izlediklerini söyleyen As Başkan Adem Köksal: ''İlk başta bizleri yalnız bırakmadıkları için Gülyalı Turnasuyu taraftarlarına teşekkür ediyoruz. Maça gelecek olursak ilk yarıda sayısız gol pozisyonu yakaladık. Bunların iki tanesini değerlendirdik fakat ikinci yarıda bambaşka bir Gülyalı Turnasuyuspor izledik. Sonuca gitmeyi bildik ve farklı bir skor ile kazandık'' dedi.

''İnandık, Başaracağız''

Gülyalı Turnasuyuspor As Başkanı Adem Köksal takıma inancının sonsuz olduğunu söylerken: ''Hedefimiz olan Play-Off'lara adım adım kayıpsız, namağlup devam ediyoruz. Yeni transferlerimizin de takıma adapte olduklarını gösterdiler. Benim bu takıma inancım sonsuz, birlik ve beraberlik, en önemlisi aile olduklarını sahada ve saha dışında gösteriyorlar. Bu durum bizi daha da yukarıya taşıyacak. Takıma emeği geçen başkanlarımız, teknik heyetimiz ve çok değerli oyuncularımıza tabiki büyük taraftarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. İnandık başaracağız.'' ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ