Başkan Sarı, Ak Parti İçin Muhtarlardan Destek İstedi

25 Mayıs 2014 Pazar 14:23
Bu haber 75058 kez okundu

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, 1 Haziran’da Ağrı’da yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri nedeniyle yemekte bir araya geldiği muhtarlardan AK Parti için destek istedi.AK Parti İlçe Başkanı...

Başkan Sarı, Ak Parti İçin Muhtarlardan Destek İstedi

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, 1 Haziran’da Ağrı’da yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri nedeniyle yemekte bir araya geldiği muhtarlardan AK Parti için destek istedi.
AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan’ın da katıldığı yemekte muhtarlara hitap eden Başkan Sebahattin Sarı, daha önce on yıl üst üste belediye başkanlığı yaptığını hatırlatarak, “Bir belediye başkanı ne kadar yetenekli olursa olsun, sırtını iktidara dayamadıktan sonra hiçbir şey yapamıyor. Ben geçmişteki başkanlık dönemimden bunu çok acı bir şekilde tecrübe etmiştim. Sayın Çevre Bakanımız Veysel Eroğlu, geçen hafta Ağrı’daydı. Sayın Bakanımız bir çırpıda Kaşasor Deresi’ne 2,5 milyon TL para verdi. O parayla ilçe halkının hafta sonlarını ve boş vakitlerini değerlendirecekleri bir mesire alanı yapacağız. Ben 1984-94 arası belediye başkanlığı yaptım. O zaman Eleşkirt’te 3 milyar hisse geliyordu. Bizim yarı nüfusumuza sahip Hamur ilçesine 7 milyar para gidiyordu. Ağrı’da yapılacak seçimlerde iktidarın nimetlerinden faydalanmak için Hasan Arslan için kulis yapmamız gerekiyor. Biz küçük ve borçlu bir belediyeyiz. Ağrı Belediyesi’nin tüm imkanlarından faydalanıyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x