Patnos'ta Tablet Bilgisayar Dağıtımı

04 Nisan 2014 Cuma 14:55
Bu haber 2423 kez okundu

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos ilçesinde Fatih Projesi kapsamında tablet bilgisayar dağıtımı yapıldı.Süphandağı Anadolu Lisesi’nde bulunan 413 öğrenci ve 43 öğretmene tablet bilgisayar dağıtımı nedeniyle düzenlenen törene Kaymakam...

Patnos'ta Tablet Bilgisayar Dağıtımı

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos ilçesinde Fatih Projesi kapsamında tablet bilgisayar dağıtımı yapıldı.
Süphandağı Anadolu Lisesi’nde bulunan 413 öğrenci ve 43 öğretmene tablet bilgisayar dağıtımı nedeniyle düzenlenen törene Kaymakam Üzeyir Yılmaz, Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup Taşdemir ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Tablet dağıtım töreninde konuşan Kaymakam Yılmaz, projenin eğitimde fırsat eşitliğini sağlamayı amaçladığını belirterek, "Bu proje ile gelecek nesiller teknolojiye daha hakim hale gelecek. Öğrenciler bilgiye anında ulaşabilecek. Bilgisayar destekli eğitim projesi olan Fatih Projesi ile bilişim teknolojilerini daha etkin kullanan nesiller yetişecek. Öğretmen ve öğrencilerimize sunulan bu imkanların daha verimli ve bilinçli kullanımı içinde gerekli eğitimler verilecek. Dağıtımını yaptığımız tabletlerin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup Taşdemir ise, nisan ayı sonuna kadar Patnos'ta 4 okuldaki tüm öğretmen ve öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımının tamamlanacağını belirterek, “Bugün Süphandağı Anadolu Lisesi’nde bulunan 413 öğrenci ve 43 öğretmene tablet bilgisayarları törenle dağıtıldı. Hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Yapılan konuşmanın ardından tablet bilgisayarlar öğretmen ve öğrencilere dağıtıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

onurcan 2 hafta önce yorumlandı

bana tablet vermediler

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ahmet Akkaya 5 ay önce yorumlandı

Ahmet Akkaya

0 Kişi beğendi.