Ordu Altınordu Recep Kara Spor Salonu’nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’ın katılımlarıyla AK Parti Ordu İlçe Aday Tanıtım Toplantısı yapıldı.

yusuf-1

Yusuf Ziya Yılmaz: Mazeret üretmeden hizmet edeceğiz

Toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, “Hizmet işini bilen Ak belediyeler tarafından yapılır. Bizde bahane üretmeden gönüllere girilir. Ordu’da mazlumların yanında olarak sosyal belediyeciliği hayata geçirmeye devam edeceğiz. Muhalif belediyelerin mazereti olacak ama bizde mazeret olmaz. Ordu’da Ak belediyecilik mazeret üretmeden hizmete devam edecek.” Dedi.

ufuk-2

Ak Partili vekiller 20’de 20’nin sözünü aldı

Ak Parti Ordu Milletvekilleri Mustafa Hamarat ve İ. Ufuk Kaynak’ta aday tanıtım toplantısında yaptıkları konuşmada, adaylara destek isteyerek salondaki partililerden 20’de 20’nin sözünü aldı.

naci-12

Şanlıtürk: Dava adamlığı budur

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk ise konuşmasında, “Ben burada salonda adaylarımızı gördüm ama girişte hepsinden Allah razı olsun. 19 ilçe belediye başkanlığına aday. Sonrasında başlayan kardeşlerimizi de gördük. Tabi ki aday olup da bu salona gelmek, burada konuşmak, bu sevgiyi paylaşmak, bu heyecanı paylaşmak önemli. Ama aday adayı olup aday gösterilmeden bu salonda olanlara da Allah razı olsun, Teşekkür ediyorum. İşte dava adamlığı budur. Cumhur İttifakı olarak hedeflerimiz var. 20 belediyenin 20'sini de alacağız diye. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a söz verdik. Ondan sonra. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye söz verdik. Onun burada 25. Alacaksınız. Allah hepinizden razı olsun. 20 belediyenin 20'sini elbette alacağız. Ama biz şunu söylüyoruz. Bugün dünya konjonktüründe baktığınızda 7 Ekim'den bu yana Gazze'de, Filistin'de bir soykırım var, vahşet var. Dünya uyuyor. Dünyadan ses çıkmıyor. Bir tek ses kimden çıkıyor?” dedi.

DSC03261

Başkan Güler yerel seçimi Filistin’e bağladı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler ise konuşmasında, “Her Ordulu kardeşimizdir. Bizi gönülden gönüle belediyecilik birleştiriyor. Seçimler demokrasinin şölenidir. Bu seçim seçimin ötesinde anlamlar taşıyor. Bu zamana kadar birçok seçim yaşadım ama bu seçim kadar heyecanlanmadım. Çünkü Filistin cevap bekliyor, Uygur Türkleri bizden cevap bekliyor. Dünya mazlumları cevap bekliyor. Tüm islam cevap bekliyor. Bunu Cumhur ittifakı olarak birlikte gerçekleştireceğiz.” Diye konuştu.

AKP selman

Selman Altaş: 20’de 20 yapacağız

AK Parti Ordu İlçe Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, hedeflerinin Ordu'da 20'de 20 yapmak olduğunu söyledi.

Başkan Altaş, yaptığı açıklamalarda, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde kutlu dava yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır bizler bu bayrağı alarak daha ileriye götürmek için çaba gösteriyoruz. Türkiye yüzyılı hedefinde Ordu'yu da en ileriye hep beraber taşıyacağız. 31 Mart'ta 19 ilçe Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz ile Cumhurbaşkınımıza sandıkta 20'de 20'yi hediye edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Soner ÖZDEMİR

genel

Editör: Soner Özdemir