AK Parti Genel Merkezi tarafından Gürgentepe, Çatalpınar ve Çamaş ilçe başkanlık görevlerine yeni atamalar yapıldı. Gürgentepe ilçesindeki AK Parti İlçe Başkanlığı'na Mustafa Akkaya, Çatalpınar ilçesine Harun Turak ve Çamaş ilçesine ise Mehmet Cemal Çırak atandı.

Akp 1

Bilindiği gibi Ak Parti Çatalpınar ilçe başkanı iki gün önce ilçede gösterilen adaya tepki göstererek istifa etmişti. Yine Ak Parti Gürgentepe ve Çamaş İlçe Başkanları ise meclis üyesi adayo olmak için görevlerinden istifa etmişlerdi.

Akp 2

Ak Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; "Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir'in tensipleri ile, Gürgentepe İlçe Başkanlığımıza Mustafa Akkaya, Çatalpınar İlçe Başkanlığımıza Harun Turak ve Çamaş İlçe Başkanlığımıza Mehmet Cemal Çırak atanmıştır. Bugüne kadar göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı görevi devreden başkanlarımıza teşekkür ediyor, yeni ilçe başkanlarımıza muvaffakiyetler diliyorum." Haber merkezi

Akp 3

Editör: Soner Özdemir