2023-2024 sezonunda Axa Sigorta Efeler Ligi'nde mücadele eden ve son oynadığı maçta Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-2 mağlup eden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, Ziraat Bankası maçı hazırlıklarının sonuna geldi. Bu sezonun ikinci yarısındaki tüm maçlarını Ordu'nun Ünye İlçesi'nde oynayacak olan ve maç hazırlıklarını da burada sürdüren Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'un son antrenmanını Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ziyaret etti. Demirci, takıma baklava ikramında da bulundu.

Akkuş Belediyespor-9

İsa Demirci, Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor antrenmanını ziyareti ile ilgili olarak ''Efeler Ligi’nde, pazar günü saat 13:00’te Ziraat Bankası ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Akkuş Belediyespor’umuzun antrenmanını Kulüp Başkanımız Ercan Çayıroğlu, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İrfan Akar, ÜTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı Demir ve Güray Taslı ile birlikte ziyaret ederek oyuncularımıza tatlı ikram edip başarılar diledik. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize güvenimiz tam.'' açıklamalarını yaptı.

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ile Ziraat Bankası arasındaki mücadele 28 Ocak Pazar günü saat 13:00'de Ünye Kapalı Spor Salonu'nda oynanacak. Sezonun ilk yarısında oynanan maçı Ziraat Bankası 3-0 gibi net bir skorla kazanmıştı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ