2023-2024 sezonunda mücadele ettiği ve kulüp tarihinde ilk kez yer aldığı Aza Sigorta Efeler Ligi'nde şu ana kadar sadece üç galibiyet alan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, haftanın en kritik maçlarından birisine çıkacak. Ligde küme kalma mücadelesi içerisinde yer alan ve bu süreçte acil bir şekilde puan ya da puanlara ihtiyacı olan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, bugün Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda Galatasaray HDI Sigorta ile karşı karşıya gelecek.

akkuş belediyespor-8

Sezonun ilk yarısındaki maçta Ordu'ya gelmesi beklenen ancak Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'un spor salonunun tadilatta olmasından dolayı ilk yarıdaki tüm maçlarını deplasmanda oynarken, İstanbul'da oynanan maçı Galatasaray HDI Sigorta 23-25, 15-25 ve 21-25 setler sonrasında 3-0 kazanmıştı. Play-Off potasının bir sıra gerisinde yer alan Galatasaray HDI Sigorta, Ordu'ya son dört maçta üç mağlubiyetle geliyor.

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ile Galatasaray HDI Sigorta arasındaki karşılaşma bugün saat 15:00'de Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ