Spor konusunda voleybol ile akıllara gelen ve bu süreçte AXA Sigorta Efeler Ligi'nde mücadele ettiği ilk sezonunda ligde kalan Akkuş Belediyespor'da, voleybol takımına maddi ve manevi anlamda destek veren bürokratlar bu kez futbolda hünerlerini sergiledi. Akkuş Belediye Başkanı İsa Akçay, İlçe Kaymakamı Ahmet Tokaç, Akkuş Spor İşleri Müdürü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Soner Efil ve beraberindekiler ile gençler futbol maçı yaptı.


Akkuş Belediye Başkanı İsa Akçay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Gençlerimizin daveti üzerine İlçe Kaymakamımız Ahmet Tokaç ile birlikte Halı saha maçında ter attık.
Kazanan her zamanki gibi dostluk oldu.'' dedi. Yediye yedi oynanan maçta hem bürokratlar hem de gençler futboldaki hünerlerini sergilerken, karşılaşma yaklaşık bir saat sürdü. Akkuş Belediyesi takımı sahaya 52 forma numaralı Akkuş Belediyespor forması ile çıktı.

Akkuş Spor İşleri Müdürü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Soner Efil ise yaptığı açıklamada ''İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet Tokaç, Belediye Başkanımız Sayın İsa Demirci ve Gençlerimiz ile birlikte Halı saha maçı yaptık.  Gençliğin ve sporun her daim yanında olan Belediye Başkanımıza ve ilçe Kaymakamımıza şahsım ve Akkuş Gençliği adına teşekkür ederim.'' açıklaması yaptı.

Editör: Samet Karadağ