AK Parti Ordu İl Teşkilatı, yeni bir yapılanma sürecine girdi. İl yönetiminde gerçekleşen değişikliklerle birlikte, görev dağılımı yeniden belirlendi.

AK Parti Ordu İl Teşkilatı, yeni bir döneme adım atıyor. İl yönetiminde meydana gelen değişikliklerle birlikte, başkanlık ve görev dağılımı yeniden şekillendirildi. Bu kapsamda, İl Başkanı Selman Altaş liderliğindeki yeni yönetim kadrosu, farklı isimlerden oluşuyor. İşte, AK Parti Ordu İl Teşkilatı'nın yenilenen görev dağılımı...

Oluşan listede Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Dr. Mehmet Katırcıoğlu, Teşkilat Başkanı Sefa Yüce, Seçim İşleri Başkanı Özcan Gürsoy, Tanıtım ve Medya Başkanı Gültekin Kurtçul, Dış İlişkiler Başkanı Şenol Yılmaz, Sosyal Politikalar Başkanı Ahmet Hamdi Mağden, Yerel Yönetimler Başkanı Talip Şen, Ekonomi İşler Başkanı Funda Yılmaz, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Erkan Koç, Mali ve İdari İşler Başkanı Mustafa Şenocak, AR-GE Başkanı Burcu Turan, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Eyüp Çalış, İnsan Hakları Başkanı Fatih Tanrıverdi ve Bilgi İletişim ve Teknolojileri Başkanı Mehmet Ergün yer alıyor.

Editör: Atakan Öztürk