Kendi üretimi ile birçok ilçede aydınlatma çalışmaları yapan Büyükşehir son olarak Akkuş ilçesinde cadde aydınlatma çalışması gerçekleştiriyor. Hızla devam eden çalışmalarla Akkuş daha modern bir görünüm kazanıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve gelmesinden sonra tarımdan ekonomiye, ulaşımdan alt yapıya önemli çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediyesi kent estetiğine de büyük önem veriyor.

Akkuş değerlendi

Bu doğrultuda Kabataş ilçesinde çalışma yürüten Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern aydınlatmalarla donatıyor. Parklar ve Yeşil Alanlar Bahçeler Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla tek konsollu dekoratif aydınlatmalardan oluşan 78 direğin kurulumu devam ediyor.

Başkan’dan Başkan’a teşekkür

Yapılan çalışmaları yakından takip eden Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Başkan İsa Demirci, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Akkuş’umuzda sokak ve caddelerimizin modern ve estetik bir görünüme kavuşması için başlatılan aydınlatma çalışmaları devam ediyor. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ve Parklar ve Yeşil Alanlar Daire Başkanımız İzzet Gündoğar’a teşekkür ederim.” Haber merkezi

Akkuş'ta 20 kilometrelik grup yolu asfalt ve betonla buluşuyor Akkuş'ta 20 kilometrelik grup yolu asfalt ve betonla buluşuyor