Aldatmak Azra kimdir? Aldatmak dizisi Azra kimdir gerçek adı ne? Atv’nin Aldatmak dizisinin başrolünde oynayan Azra kimdir? Aldatmak Azra gerçek adı ne? Aldatmak Azra karakterini oynayan Alize Gördüm kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Alize Gördüm kimdir? Alize Gördüm'ın oynadığı diziler, Alize Gördüm dizileri, Alize Gördüm instagram hesabı, Alize Gördüm hakkında bilgiler ve Alize Gördüm sosyal medya hesapları:

Aldatmak Azra kimdir? Atv Aldatmak dizisi Azra kimdir?

aldatmak-dizisi-azra-alize-gordum-sevgilisi

Aldatmak dizisi yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Dizideki oyuncular ve karakterler de haliyle büyük ilgi çekiyor. Peki Aldatmak dizisi Azra kimdir? Aldatmak dizisinde Azra rolünde Alize Gördüm karşımıza çıkacak.

Aldatmak Dizisi Azra kimdir? Aldatmak dizisi Azra gerçekte kimdir?

Atv’nin Aldatmak dizisinin karakterlerinden birisi olan Azra rolünde Alize Gördüm'ı izleyeceğiz. Aldatmak dizisi yeni sezon oyuncuları arasında yer alan Alize Gördüm, Aldatmak Azra rolünü oynuyor.

Alize Gördüm kimin kızı? Anne ve Babası kim?

Alize Gördüm, tanınmış Türk televizyon oyuncuları Vahide Perçin ve Altan Gördüm'ün kızı olarak bilinir. Sanatçı bir ailenin çocuğu olarak büyüyen Alize, ailesinin desteğiyle tiyatro alanında çeşitli girişimlerde bulunma yoluna gitmiştir. Başarılı bir eğitim hayatı da geçiren Alize Gördüm, kısa sürede yeteneklerini göstermiştir.

Alize Gördüm, oyuncu olan anne ve babasının yetenekleriyle büyümüş bir sanatçıdır. Konservatuvar eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca, anne ve babasının kurduğu Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde de eğitim almıştır. Bu deneyimler sayesinde Alize Gördüm, kendi yeteneklerini geliştirerek profesyonel bir oyuncu olarak yoluna devam etmektedir.

Alize Gördüm kaç yaşında?

Azra rolünde izleyeceğimiz Alize Gördüm 29 yaşında. Alize Gördüm 1994 yılında İstanbul’da doğdu.

Alize Gördüm nereli

Azra karakterini canlandıran Alize Gördüm İstanbul'da doğdu.

Alize Gördüm sevgilisi

On yıl kadar önce Boğaç Aksoy, Alize Gördüm’ün sevgilisi olarak haberlerde geçmişti.

Alize Gördüm hangi dizilerde oynadı?

Muhteşem yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa'nın kızı Nergisşah Sultan karakterini canlandıran Alize Gördüm, daha sonra Anne dizisinde Güneş karakterini canlandırmıştı.

  • Aldatmak (atv, 2023)

  • Anne (Star Tv, 2017)

  • Muhteşem Yüzyıl, Nergisşah Sultan (2016)

Alize Gördüm sosyal medya hesapları

İnstagram: @alizegordum

Kaynak: HABER MERKEZİ