2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de C Grubu'nda mücadele eden ve ligi Galataspor'un ardından ikinci sırada tamamlayarak Play-Off'a kalan Eskipazarspor, ilk üç maçta bir puan aldığı Play-Off sürecinde son iki maçını kazanarak Çeyrek Finale yükselmişti. Play-Off Çeyrek Finalinde ilk maçta Gülyalı Turnasuyuspor'a 2-1 kaybeden Eskipazarspor, ikinci maçta ise 2-0 kazanarak Yarı Finale yükselmişti. Bu maçın ardından ise orta saha oyuncusu Ali Yasin Keleş açıklamalarda bulundu.

Eskipazarspor-12

Gülyalı Turnasuyuspor maçında ihtiyaçları olan skoru bularak turladıklarını söyleyen 1999 doğumlu orta saha oyuncusu Ali Yasin Keleş ''Öncelikle takım arkadaşlarımı vermiş oldukları mücadelelerinden dolayı kutlarım. Maça stres yapmadan rahat şekilde çıktı. Erken gol bulup üstüne 2-0'ı yakaladık. İlk yarıdan ihtiyacımız olan skoru bulup sonucunda tur atlayan taraf olduk'' dedi.

eskipazarsporr-2

Geçen sezon final oynayan takımın parçası olan ve bu sezon yarım kalan şampiyonluğu kovalamaya devam edeceklerini söyleyen Ali Yasin Keleş ''Takım olarak kendimiz gibi oynarsak şampiyon olabileceğimizi biliyoruz ve bunun için mücadelemizi sürdüreceğiz. Geçen seneden yarım kalan şampiyonluğu kovalamaya devam edeceğiz'' dedi.
 

Editör: Samet Karadağ