Alt liglerde Fuchs Sports ve daha sonra Filbox TV ile devamlılık sağlanmayan canlı yayın konusu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Youtube hesabından yaptığı çözüm sonrasında büyük ilgi görmüştü. Ligde normal grup maçlarında TFF Youtube hesabında canlı olarak yayınlanan 2.Lig ve 3.Lig müsabakaları, Play-Off canlı yayınları ile devam ediyor. Ordu'da oynanan ve 90 bine yakın kişinin izlediği 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. arasındaki rövanş maçı da canlı olarak ekranlara gelecek.

Aliağa Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki Play-Off 3.Tur rövanş mücadelesi Türkiye Futbol Federasyonu Youtube hesabından canlı olarak ekranlara gelecek. İki takım arasındaki mücadele öncesinde takımlar hazırlıklarını sürdürürken, ilk maç ise geçtiğimiz Çarşamba günü Ordu'da oynanmış ve 52 Orduspor Futbol Kulübü maçı 1-0 kazanmıştı. Rövanş mücadelesinde ise bir takım adını finale yazdıracak.

Aliağa Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki kritik Play-Off mücadelesi bu akşam saat 16:00'da Aliağa Atatürk Stadyumu'nda oynanacak.
 

Editör: Samet Karadağ