Geçen sezon Play-Off oynadığı Kadın Futbol 2.Ligi'nde bu sezon da Play-Off oynamak isteyen Rüsumat4 Gençlik ve Spor için işler yolunda gitmiyor. Hakan Yurdakul öncülüğünde son haftalarda adeta mağlubiyete abone olan Rüsumat4 Gençlik ve Spor, bu hafta sonu Kayseri'de sahaya çıkacak. Son galibiyetini ilk yarının son maçında Ankara deplasmanında Sicim Grup Ankara Metropol Spor karşısında alan Rüsumat4 Gençlik ve Spor, bu maçın üzerinden geçen altı maçlık süreçte sıfır çekti.

Rüsumatt44


Ligde mağlubiyet serisi ilk yarıdaki erteleme maçı olan Karabük Gençlerbirliği maçı ile başlayan Rüsumat4 Gençlik ve Spor daha sonra ise sırasıyla Gölbaşı Belediyespor, Kastamonu Gücüspor, Yakacık Genç Erlerbirliğispor, Karabük Gençlerbirliğispor ve Gençlerbirliği'ne kaybeden Rüsumat4 Gençlik ve Spor, bu sezon şu ana kadar topladığı 10 puanla 6.sırada yer aldı. Rüsumat4 Gençlik ve Spor, ligde son iki sırada yer alan takımlardan sadece iki puan önde yer alıyor.

Kılıçaslan Yıldızspor ile  Rüsumat4 Gençlik ve Spor arasındaki kritik mücadele 2 Mart Cumartesi günü saat 13:00'de Kayseri Sümer 1 Nolu Saha'da oynanacak. İki ekip arasında ligin ilk yarısında Ordu'da oynanan maçı ise Kayseri temsilcisi 1-0 kazanmıştı.

Editör: Samet Karadağ